Služby penzionu Zajíček

Balíčky Penzion Zajíček

Penzion Zajíček nabízí all-inclusive balíčky na míru pro různé skupinky lidí. Např.: firemní večírky, sportovní soustředění pro děti i pro dospělé nebo relaxační pohlazení.
Nabídka balíčků Penzion Zajíček

Snídaně

Připravujeme snídaně formou švédského stolu nebo po předběžné domluvě na přání.
Snídaně podáváme standardně mezi 8:00 – 8:30. Jiný čas snídaní je možný po předchozí domluvě předem. V rámci snídaňového servisu je výborná káva a lahodné nápoje z našich domácích sirupů v průběhu celého pobytu v ceně.

Sportovní soustředění

Zajišťujeme po domluvě předem all-inclusive program na přání. Celodenní strava, domácí grilování, skupinové i individuální kondiční cvičení s trenérem, kruhový trénink, cvičení s dětmi, atletika, gymnastika, bojové sporty, sportovní a rekondiční celostní masáže.

Teambuilding

Zajišťujeme po domluvě předem all-inclusive program na přání. Celodenní strava, domácí grilování, skupinové i individuální kondiční cvičení s trenérem, kruhový trénink, cvičení s dětmi, atletika, gymnastika, bojové sporty, sportovní a rekondiční celostní masáže. Skupinový program „vinné cashky“.

Dámské rozlučky

Zajišťujeme po domluvě předem all-inclusive program na přání. Pronájem penzionu, celodenní strava, domácí grilování, skupinové i individuální cvičení s trenérem, skupinový program „vinné cashky“, trička s potiskem nebo s ručně malovaným textem, tutu sukýnky.

Degustace ve vinném sklípku

Zajišťujeme po domluvě předem degustace v rodinném sklípku s obloženými sýrovo-uzeninovými deskami (domácí klobásy a domácí uzené sýry od regionálních dodavatelů) a s teplou večeří dle výběru.

Vinné kešky

Program, při kterém se pobavíte a nasajete přitom atmosféru vinic v obci Zaječí. Doba trvání je přibližně dvě hodiny s řízeným programem hledání míst dle předem připravených map a ukazatelů. Na strategických místech jsou připraveny tematické dárky spojené s vínem. Nejdůležitější jsou skleničky s rytím (jméno nebo přezdívka, název akce, datum) Program po domluvě předem připravíme přímo na míru dle akce, které se týkají. Standardní zakončení akce bývá ve sklípku, kde následně probíhá degustace s vynikající večeří.

Hlídání dětí

I rodiče si potřebují někdy odpočinout. Hlídáme buď přímo na penzionu, nebo v našich domácích prostorách tomu uzpůsobených, případně při procházce po okolí. Kousek od penzionu je dětské hřiště.